Руйнування стереотипів про світ незрячих

Колектив науково-технічної бібліотеки разом з клс 6 жовтня долучились до участі в соціально значимому ворк-шопі «Без кордонів: ламаємо стереотипи про світ незрячих», що відбувся в івент-центрі «CoLibry».  

 Проводив його Андрій Кит – співробітник українського товариства сліпих, ведучий заходів, засновник стендап клубу «Дніпро» та просто людина громадських ініціатив. Він виріс у сім’ї з тотально незрячим батьком, мама також мала поганий зір. Батько Андрія – директор Дніпровського навчально-виробничого підприємства українського товариства сліпих та перший заступник голови ЦП УТОС.  

Під час зустрічі зі студентами та викладачами Політехніки Андрій розповів про світ людей з інвалідністю по зору з позиції людини, яка знає, як живуть і з чим стикаються вони в повсякденному житті, а також окреслив найважливіші моменти спілкування з людьми, що мають інвалідність по зору: етикет спілкування, практика техніки супроводу незрячих людей, пояснення принципу доступності, модель толерантності у суспільстві та багато інших правил спілкування. 

Також під час лекції Андрій поділився, як він руйнує стереотипи про світ незрячих шляхом гумору та розповів, чому самоіронія – це майже завжди виграшний варіант.  

Маючи за приклад життя свого батька, Андрій впевнений, що незряча людина може досягти найбільших висот у своєму житті, якщо повірить у себе! 

Вас може так само зацікавити

День Державного Герба України Art

День Державного Герба України

9 листопада – День української писемності та мови Art

9 листопада – День української писемності та мови

21 березня Всесвітній день поезії Art

21 березня Всесвітній день поезії

Нові автореферати дисертацій Art

Нові автореферати дисертацій