Урочисте відкриття Івент-центру “CoLibry”

24 вересня 2019 року в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбулася урочиста церемонія відкриття новоствореного відкритого простору – івент-центру «CoLibry», в якій взяли участь адміністрація університету, викладачі, студенти, представники вітчизняних та іноземних компаній.

Шукаючи шляхи осучаснення та наближення інноваційних послуг до потреб сьогодення, науково-технічна бібліотека Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» стала партнером Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Уперше в своїй історії бібліотека Дніпровської політехніки взяла участь в конкурсі на отримання гранту. Мета – створення відкритого простору (Івент-центру) для студентської молоді університету, а передусім, переселенців.

Модератор заходу, директор бібліотеки Геннадій Онищенко, коротко знайомлячи присутніх з основними етапами, які пройшла бібліотека у створенні івент-центру, щиро дякував всім, хто на різних етапах роботи бібліотеки у цьому напрямі допомагав добрим словом та конкретним ділом, брав безпосередню участь, проявляв особисту зацікавленість: ректору університету Геннадію Півняку, першому проректору Олександру Азюковському, координатору проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» німецької федеральної компанії GIZ Ользі Косянчук, керівнику Міжнародного благодійного фонду «Юніті» Георгію Бібіку, проректору з господарської діяльності Олексію Григор’єву. Кожен із них в своїх вітальних промовах, по різному, але одностайно зійшлися у думці, що бібліотека обрала вірний, сміливий, сучасний напрям своєї діяльності, який неодмінно дасть позитивні результати.

Ініціативна група колективу бібліотеки брала участь у низці навчальних заходів, організованих GIZ, які спрямовано на підвищення кваліфікації та набуття нових компетенцій, орієнтованих на європейські стандарти організації робочого процесу. У рамках проекту були проведені громадські обговорення у форматах «Світове кафе» та «Відкритий простір» щодо діяльності майбутнього івент-центру із залученням усієї спільноти НТУ «Дніпровська політехніка». Тому підтвердження – активна участь у обговореннях студентів кафедри Обліку і аудиту під керівництвом Марини Пашкевич, студентів кафедри Філології та мовної комунікації під керівництвом Світлани Ігнатьєвої, а також – Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор НТУ «Дніпровська політехніка» під керівництвом Олени Горячої та Дар’ї Букрєєвої, адже івент-центр перш за все створювався для студентської молоді. Тому цілком звичайно, що на урочистостях були присутні саме студенти. «Ми дуже пишаємося тим, що були причетні до створення нового простору і раді, що у нас все вийшло!» – так емоційно реагувала молодь в своїх виступах.

Харизматична поетеса, письменник, перекладач Леся Степовичка не оминула своєю увагою урочистості. Вона презентувала громаді свою нову книжку «За Україну, за Дніпро. 2014-2019. Внесок НТУ «Дніпровська політехніка» в оборону держави під час війни на Сході України».

З привітальним словом звернулася до присутніх директор Україно-американського лінгвістичного центру Вікторія Нікітіна. В своїй промові вона розповіла, як створюються та існують подібні центри в США, привітала з досягнутою перемогою та запропонувала партнерські відносини.

Також були музичні привітання студентської молоді – танцювального колективу факультету будівництва у складі Чувіло Яни (гр.. 184-17-2), Бендюженко Софії (гр.. 193-18-1), Педич Юлії (гр.. 193-18-1), Диковенко Анастасії (гр..193-18-1), Збаранської Марини (гр.. 184-16-2), а також творчого дуету Навчально-наукового інституту природокористування у складі Гладкого Віктора та Зоц Артема (гр.. 184-18ск-2,3).

Захід супроводжувався яскравою відеопрезентацією «Шлях до успіху…», яку підготували Тетяна Недайвода, Лариса Лоздан та Олександр Садовий.

І коворкінг, і івент, і відкритий простір – все це складові проекту і – зони в самому приміщенні, де молодь університету отримує можливість працювати над своїми проектами, створювати стартапи, спілкуватись, користуватись інформаційними ресурсами університету і світу.

“CoLibry” – це нова точка сходження та об’єднання для університету, міста, області та країни.

Запрошуємо до себе для знайомства та співпраці!!!

Вас може так само зацікавити

«Красота нехоженых дорог» Art

«Красота нехоженых дорог»

Зустріч з литовським журналістом Річардасом Лапайтісом Art

Зустріч з литовським журналістом Річардасом Лапайтісом

Вчимось розпізнавати знаки маркування та обирати найкращу для здоров’я та довкілля продукцію Art

Вчимось розпізнавати знаки маркування та обирати найкращу для здоров’я та довкілля продукцію

Всеукраїнське соціологічне опитування «Молодь і книги: чому варто читати?» Art

Всеукраїнське соціологічне опитування «Молодь і книги: чому варто читати?»