Prometeus. Курс “Життєстійкість молоді в умовах криз”

#Prometeus🧐

❗Реальні загрози життю, страх за своїх близьких, невизначеність — сьогодні молодь щодня стикається зі складними викликами. Тому зараз важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз, тобто — життєстійкість.

📌Цей курс для молодих людей, які бажають навчатися, працювати та допомагати іншим попри стреси, життєві потрясіння та складні ситуації. Курс зацікавить вас, якщо ви прагнете піклуватися про свої внутрішні ресурси, бажаєте розвиватися та реалізовувати себе в різних сферах, використовуючи кризи як трамплін для власного розвитку.

☝️Хочете прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя? Приєднуйтесь до безкоштовного курсу “Життєстійкість молоді в умовах криз”.

📌Зареєструватися:

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+RESILIENCE101+2022_T3/about?fbclid=IwAR2PbgwmUJ2BHdkKzQallJKnErWi8lN3tnt3cFiUh6n4v8uXflZDyQfRi5g

Вас може так само зацікавити

День кота в Європі з “муркотливими” книгами Art

День кота в Європі з “муркотливими” книгами

«Стефан ТАРАНУШЕНКО. Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю. 2021» Art

«Стефан ТАРАНУШЕНКО. Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю. 2021»

Жодного дня без рядка… Art

Жодного дня без рядка…

Нові автореферати дисертацій Art

Нові автореферати дисертацій