Аптечка самодопомоги. Як допомогти собі та сформувати запас медикаментів у випадку недоступності медичних послуг.

Від 24 лютого Україна живе в стані повномасштабної війни, тому особливо важливо мати вдома аптечку із запасом ліків. Доступ до медичної допомоги зараз може бути обмеженим через руйнування відповідної інфраструктури і ускладнений доступ до препаратів.

Надзвичайно важко скласти універсальну тривожну аптечку, аби вберегтися від усіх потенційних загроз, передбачивши всі можливі пошкодження чи нещасні випадки. Проте можна виділити декілька основних принципів її формування.

Що повинна містити аптечка для побутових потреб? Що потрібно знати? Саме ці питання розглядались під час вебінару з Юлією Брикульською головою ГО «Медичні лідери», експерткою «Українського центру охорони здоров’я», тренеркою та консультанткою міжнародних проєктів, консультанткою МОЗ України, Світового Банку, головною лікаркою приватного медичного центру Києва, Лікарем-терапевтом «Аптечка першої допомоги. Як сформувати запас медикаментів у випадку недоступності медичних послуг», який пройшов у рамках проєкту «Розбудова спроможності громад до розвитку системи громадського здоров’я», що реалізується Культурна Ліга Сходу / Cultural League of the East за підтримки Федерального уряду Німеччини через GIZ, одним із координаторів якого виступає науково-технічна бібліотека НТУ «Дніпровська політехніка».

Проєкт «Розбудова спроможності громад до розвитку системи громадського здоров’я», що реалізується ГС «Культурна Ліга Сходу» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Вас може так само зацікавити

1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів) (International Birds Day) Art

1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів) (International Birds Day)

Вебінар ПРОФІЛЬ АВТОРА У SCOPUS – ПОШУК, КОРЕКЦІЯ Art

Вебінар ПРОФІЛЬ АВТОРА У SCOPUS – ПОШУК, КОРЕКЦІЯ

Дорогі жінки! Art

Дорогі жінки!

Участь у вебінарі «БАЗА ПУБЛІКАЦІЙ УНІВЕРСИТЕТУ (http://dsr.univ.kiev.ua) – ЦІЛІ, ЗАВДАННЯ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА РОБОТИ» Art

Участь у вебінарі «БАЗА ПУБЛІКАЦІЙ УНІВЕРСИТЕТУ (http://dsr.univ.kiev.ua) – ЦІЛІ, ЗАВДАННЯ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА РОБОТИ»