Науково-технічна бібліотека змінює формат

Невдовзі відбудеться відкриття Івент-центру (хабу), який буде мати таку структуру:

  • Коворкінг (робочий простір для широкої аудиторії молодих підприємців, фрілансерів, дизайнерів, юристів, студентів і невеликих команд);
  • зони для перемовин (зона створена з максимальними зручностями для проведення бізнес зустрічей);
  • зона для проведення заходів (зона для семінарів, тренінгів, воркшопів, лекцій та конференцій та ін.);
  • створення зони психологічного релаксу (на перспективу) (зона, де є можливість відпочити в комфортних кріслах, послухати музику і почитати книги з нашої бібліотеки).

Який публічний простір потрібний нашим споживачам у науково-технічній бібліотеці? Саме таке питання поставили на громадське обговорення у форматі «Світове кафе», яке відбулось 6 лютого 2019 року за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

В громадських обговореннях брали участь керівництво університету, студенти, креативні викладачі, і , звичайно, співробітники бібліотеки.

  • Що має відбувається у публічному просторі і що точно не повинно відбуватися?
  • Які перешкоди ми бачимо на шляху перетворення бібліотеки на публічний простір університету? Які найбільші ризики ми бачимо у світлі перетворення?
  • Які дії треба зробити та кого залучити, щоб подолати ці перешкоди?
  • Які ресурси ми вже маємо?

Це перелік тих питань, що обговорювались впродовж майже трьох годин.

Незвичний формат заходу дуже зацікавив учасників, а завдяки дружній атмосфері було запропоновано чимало ідей щодо наповнення Івент-центру, який, ми сподіваємось, буде відповідати всім потребам наших відвідувачів

Вас може так само зацікавити

З Днем Незалежності України! Art

З Днем Незалежності України!

30 липня — Міжнародний день Дружби Art

30 липня — Міжнародний день Дружби

Від патріотичних пісень до національного гімну Art

Від патріотичних пісень до національного гімну

«Стефан ТАРАНУШЕНКО. Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю. 2021» Art

«Стефан ТАРАНУШЕНКО. Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю. 2021»