Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»

В. Сухомлинський

Останні події

 • Науково-технічна бібліотека змінює формат
  Науково-технічна бібліотека змінює формат Який публічний простір потрібний нашим споживачам у науково-технічній бібліотеці? Саме таке питання поставили на громадське обговорення у форматі «Світове кафе», яке відбулось 6 лютого 2019 року за підтримки німецької федеральної…
  08.02.2019 Детальніше
 • Від патріотичних пісень до національного гімну
  Від патріотичних пісень до національного гімну 27 січня 2019 року виповнюється 180 років від дня народження Павла Платоновича Чубинського  – українського етнографа, поета, громадського діяча, учасника Київської громади, члена редколегії газети «Київський телеграф», одного із ініціаторів…
  25.01.2019 Детальніше

Оголошення

 • Увага! Перереєстрація користувачів!
  УВАГА! Бібліотека проводить перереєстрацію читацьких абонементів професорсько-викладацького складу та співробітників університету на 2019 рік.
 • «Є «Вуглик» в багатті душі…»
  Запрошуємо Вас 19.12.2018 р. о 14.00 на урочисте засідання літературної студії «Вуглик» з нагоди 50-ї річниці від дня створення та презентацію нової збірки студійців «Є «Вуглик» в багатті душі…»

Рекомендації